ART / Oil paintings / Oil painting 11809299
nr 1180 9299
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Sten Ahlberg, utan titel, signed. Olja på duk, 46x54 cm,
OIL PAINTING, Utan titel, signerad. Olja på duk, 46x54 cm
Sten Ahlberg, Swedish painter, born 1952.
800
SEK 600
Monday April 30 2018
at 19:01:15
300 kr
500 kr